"Birinchi rezinotexnika zavodi" MCHJ XKda “Bir bo‘lsak – yagona xalqmiz, birlashsak – Vatanmiz!" g'oyasi asosida katta bayram tadbiri nishonlandi!
O'zbekiston Respublikasi Mustaqilligining 33 yilligi munosabati bilan ”Birinchi rezinotexnika zavodi“ MCHJ XKda “Bir bo‘lsak – yagona xalqmiz, birlashsak – Vatanmiz!" g'oyasi asosida bayram tadbiri nishonlandi!
Bayram munosabati bilan korxona ishchi-hodimlari uchun bayram dasturxoni yozilib, bayram oshi  tarqatildi. Bayram dasturida yangragan kuy va qo'shiqlar ishchi-xodimlarga yanada ko'tarinki kayfiyat baхsh etdi.

В ИП ООО "Birinchi rezinotexnika zavodi" проведено большое праздничное мероприятие под идеей — «Только сплоченные — мы единый народ, только вместе — мы сильная страна!»
В связи с 33-й годовщиной независимости Республики Узбекистан на ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» состоялось праздничное мероприятие под идеей — «Только сплоченные — мы единый народ, только вместе — мы сильная страна!».
По случаю праздника для сотрудников предприятия был накрыт праздничный стол и раздан праздничный плов. Мелодии и песни, прозвучавшие в праздничной программе, придали работникам более приподнятое настроение.