«Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK (110200 O‘zbekiston Respublikasi, Toshkent viloyati, Angren shahri, «Gulbog‘» MFY, Sanoat zonasi, 96-uy) tomonidan shaxsiy ma‘lumotlarimga ishlov berilishiga rozilik beraman, shu jumladan, shaxsiy ma'lumotlarni to‘plash, tizimlashtirish, yig‘ish, saqlash, aniqlashtirish (yangilash, o‘zgartirish), foydalanish, uzatish, shaxssizlashtirish, blokirovka qilish, yo‘q qilish.
Shaxsiy ma‘lumotlarga ishlov berishning maqsadi: «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK tomon bo‘lgan shartlarni kelishish, tuzish, ijro etish, bekor qilish, kelishuvlar, shartnomalar, bitimlarni o‘zgartirish.
Ishlov berishga rozilik berilgan shaxsiy ma‘lumotlar ro‘yxati:
• familiya, ism, otasining ismi;
• tug‘ilgan sana;
• shahar va yashash joyi;
• yetkazib berish manzili;
• pasport ma‘lumotlari: pasport seriyasi va raqami, pasport kim tomonidan va qachon berilgan;
• telefon raqamlari (uy, ish, shaxsiy);
Men «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligiga va «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK shaxsga doir ma’lumotlarga ishlov berish bo‘yicha siyosatiga muvofiq shaxsiy ma‘lumotlarimni qayta ishlashni kafolatlashdan xabardorman.
Menga shaxsiy ma‘lumotlarim O'zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligida nazarda tutilgan hollar bundan mustasno, uchinchi shaxslarga berilmasligi haqida xabar berilgan.
Ushbu rozilik berilgan kundan boshlab 5 yil davomida amal qiladi. Menga ushbu rozilik «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XKga hello@barstyres.com elektron pochtasi orqali yuborilgan yozma murojaatim bo‘yicha istalgan vaqtda bekor qilinishi mumkinligi haqida xabar berilgan.
«Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK 02.07.2019-yildagi O‘RQ-547-sonli «Shaxsga doir ma‘lumotlar to‘g‘risida»gi qonunining 18-moddasi 2-qismida ko‘rsatilgan asoslar mavjud bo‘lganda, mening roziligimni olish mumkin bo‘lgunga qadar mening huquqlarim va roziligimning qonuniy manfaatlarini himoya qilish uchun shaxsiy ma‘lumotlarga ishlov berish huquqiga ega.
Men, ushbu rozilikni berish orqali o‘z xohishim bilan va o‘z manfaatlarimdan kelib chiqib, harakat qilayotganimni tasdiqlayman.

Даю свое согласие ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi»
(110200 Республика Узбекистан, Ташкентская область, город Ангрен, СГМ «Гулбаг», Промышленная зона, дом 96)
на обработку моих персональных данных, включая сбор, систематизацию, накопление, хранение, уточнение (обновление, изменение), использование, передачу, обезличивание, блокирование, уничтожение персональных данных.
Цель обработки персональных данных: согласование условий, заключение, исполнение, расторжение, изменение договоров, контрактов, соглашений, в которых ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» является стороной.
Перечень персональных данных, на обработку которых дается согласие:
• фамилия, имя, отчество;
• дата рождения;
• город и регион проживания;
• адрес доставки;
• паспортные данные: серия и номер паспорта, кем и когда выдан паспорт;
• номера телефонов (домашний, рабочий, сотовый);
Я проинформирован, что ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» гарантирует обработку моих персональных данных в соответствии с действующим законодательством Республики Узбекистна и Политикой в отношении обработки персональных данных  ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi»
Я проинформирован, что мои персональные данные не передаются третьим лицам кроме случаев, предусмотренных действующим законодательством Республики Узбекистан.
Настоящее согласие действует в течение 5 лет с момента его выдачи. Я проинформирован, что данное согласие может быть отозвано в любой момент по моему письменному обращению, направленному в адрес ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» по электронной почте hello@barstyres.com.
ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» имеет право обработки персональных данных в целях защиты моих прав и законных интересов моего согласия до момента, когда получение моего согласия станет возможным и при наличии оснований, указанных в части 2 статьи 18 Закона РУз. от 02.07.2019г. № ЗРУ-547 «О персональных данных».