«Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK (110200 O‘zbekiston Respublikasi, Toshkent viloyati, Angren shahri, «Gulbog‘» MFY, Sanoat zonasi, 96-uy) tomonidan shaxsiy ma‘lumotlarimga ishlov berilishiga rozilik beraman, shu jumladan, shaxsiy ma'lumotlarni to‘plash, tizimlashtirish, yig‘ish, saqlash, aniqlashtirish (yangilash, o‘zgartirish), foydalanish, uzatish, shaxssizlashtirish, blokirovka qilish, yo‘q qilish.
Shaxsiy ma‘lumotlarga ishlov berishning maqsadi: «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK tomon bo‘lgan shartlarni kelishish, tuzish, ijro etish, bekor qilish, kelishuvlar, shartnomalar, bitimlarni o‘zgartirish.
Ishlov berishga rozilik berilgan shaxsiy ma‘lumotlar ro‘yxati:
• familiya, ism, otasining ismi;
• tug‘ilgan sana;
• shahar va yashash joyi;
• yetkazib berish manzili;
• pasport ma‘lumotlari: pasport seriyasi va raqami, pasport kim tomonidan va qachon berilgan;
• telefon raqamlari (uy, ish, shaxsiy);
Men «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligiga va «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK shaxsga doir ma’lumotlarga ishlov berish bo‘yicha siyosatiga muvofiq shaxsiy ma‘lumotlarimni qayta ishlashni kafolatlashdan xabardorman.
Menga shaxsiy ma‘lumotlarim O'zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligida nazarda tutilgan hollar bundan mustasno, uchinchi shaxslarga berilmasligi haqida xabar berilgan.
Ushbu rozilik berilgan kundan boshlab 5 yil davomida amal qiladi. Menga ushbu rozilik «Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XKga hello@barstyres.com elektron pochtasi orqali yuborilgan yozma murojaatim bo‘yicha istalgan vaqtda bekor qilinishi mumkinligi haqida xabar berilgan.
«Birinchi rezinotexnika zavodi» MCHJ XK 02.07.2019-yildagi O‘RQ-547-sonli «Shaxsga doir ma‘lumotlar to‘g‘risida»gi qonunining 18-moddasi 2-qismida ko‘rsatilgan asoslar mavjud bo‘lganda, mening roziligimni olish mumkin bo‘lgunga qadar mening huquqlarim va roziligimning qonuniy manfaatlarini himoya qilish uchun shaxsiy ma‘lumotlarga ishlov berish huquqiga ega.
Men, ushbu rozilikni berish orqali o‘z xohishim bilan va o‘z manfaatlarimdan kelib chiqib, harakat qilayotganimni tasdiqlayman.

The purposes of personal data processing will be negotiating, making, performance, termination and modification of agreements and contracts that Foreign Enterprise“Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company is a party to.
The list of personal data covered by the data processing consent:
• given name, patronymic, surname;
• date of birth;
• city and region of residence;
• delivery address;
• passport details: series and number, issuing authority and date of issue;
• telephone numbers (home number, office number, mobile phone number);
I have been informed that Foreign Enterprise “Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company guarantees that my personal data will be processed in accordance with the applicable law of the Republic of Uzbekistan and the Personal Data Processing Policy of Foreign Enterprise “Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company.
I have been informed that my personal data are not shared with third parties except as provided by the applicable law of the Republic of Uzbekistan.
This consent will be valid for five (5) years after it is granted. I have been informed that this consent may be withdrawn at any time upon my written request sent via the e-mail address hello@barstyres.com to Foreign Enterprise “Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company.
Foreign Enterprise “Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company has the right to process personal data in order to protect my rights and legitimate interests without my consent until obtaining my consent becomes possible and provided that the grounds stipulated in Part 2, Art. 18 of the Law of the Republic of Uzbekistan No. ЗРУ-547 “On personal data” dd. July 2, 2019, exist.