1. Men «Birinchi rezinotexnika zavodi» MChJ XKdan yoki «Birinchi rezinotexnika zavodi» MChJ XK nomidan uchinchi shaxslardan reklama va axborot tarqatma xabarlarini olish uchun;
2. «Birinchi rezinotexnika zavodi» MChJ XK, uning bosh kompaniyasi va uning affillangan shaxslari mening shaxsiy ma’lumotlarimni (familiya, ism, otaning ismi, mobil telefon raqami, elektron pochta manzili) axborot, reklama, tovarlar/ishlar/xizmatlarni ilgari surish maqsadida to’plash, ishlov berish va saqlash uchun rozilik beraman.
«Tarqatma xabarlarni olishga rozilik» chek-boksini bosish orqali roziligimni beraman.
SMS, push-bildirishnomalar va elektron pochta orqali reklama va axborot tarqatma xabarlarini olishga rozilik beriladi.
Ushbu rozilik berilgan kundan boshlab 5 yil davomida amal qiladi.
Rozilik hello@barstyres.com elektron pochta manziliga so’rov yuborib, avval O’zbekiston Respublikasi 02.07.2019 yildagi O’RQ-547-sonli «Shaxsga doir ma’lumotlar to’g’risida» Qonuniga muvofiq taqdim etilgan mobil telefon raqami va elektron pochta manzilini ko’rsatib bekor qilinishi mumkin.

Настоящим даю ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» согласие:
1. На получение мной рекламной и информационной рассылки от ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» или от третьих лиц по поручению ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi».
2. На сбор, обработку и хранение ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi», ее материнской компанией и аффилированными с ней лицами моих персональных данных (фамилия, имя, отчество, номер мобильного телефона, адрес электронной почты) в целях информирования, рекламы, продвижения товаров/работ/услуг.
Даю свое согласие путем нажатия чек-бокса «Согласие на получение информационных рассылок».
Согласие дается на получение рекламной и информационной рассылки посредством SMS, пуш-уведомлений, электронной почты.
Настоящие согласие выдано сроком на 5 лет. Согласие может быть отозвано путем направления запроса на адрес электронный почты hello@barstyres.com с указанием номера мобильного телефона и адреса электронной почты, предоставленного ранее в соответствии с Законом Республики Узбекистан № ЗРУз. 547 «О персональных данных» от 02.07.2019 г.
ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» Республика Узбекистан, 110200, Ташкентская область, город Ангрен, СГМ «Гулбаг», промышленная зона, дом 96.