1. Men «Birinchi rezinotexnika zavodi» MChJ XKdan yoki «Birinchi rezinotexnika zavodi» MChJ XK nomidan uchinchi shaxslardan reklama va axborot tarqatma xabarlarini olish uchun;
2. «Birinchi rezinotexnika zavodi» MChJ XK, uning bosh kompaniyasi va uning affillangan shaxslari mening shaxsiy ma’lumotlarimni (familiya, ism, otaning ismi, mobil telefon raqami, elektron pochta manzili) axborot, reklama, tovarlar/ishlar/xizmatlarni ilgari surish maqsadida to’plash, ishlov berish va saqlash uchun rozilik beraman.
«Tarqatma xabarlarni olishga rozilik» chek-boksini bosish orqali roziligimni beraman.
SMS, push-bildirishnomalar va elektron pochta orqali reklama va axborot tarqatma xabarlarini olishga rozilik beriladi.
Ushbu rozilik berilgan kundan boshlab 5 yil davomida amal qiladi.
Rozilik hello@barstyres.com elektron pochta manziliga so’rov yuborib, avval O’zbekiston Respublikasi 02.07.2019 yildagi O’RQ-547-sonli «Shaxsga doir ma’lumotlar to’g’risida» Qonuniga muvofiq taqdim etilgan mobil telefon raqami va elektron pochta manzilini ko’rsatib bekor qilinishi mumkin.

1. myself to receive marketing and information messages from Foreign Enterprise “Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company or from third parties acting on behalf of Foreign Enterprise “Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company.
2. Foreign Enterprise “Birinchi rezinotexnika zavodi” Limited Liability Company or its parent company or its affiliates to collect, process and store my personal data (surname, given name, patronymic, mobile phone number, e-mail address) for the purposes of information, marketing, promotion of goods/works/services.
I grant my consent by ticking the checkbox “Consent to receiving information messages”.
This consent has been given to receiving marketing and information messages via mobile phone texting, push notifications, and e-mail.
This consent has been given for five (5) years. The consent may be withdrawn by sending a request to this effect to the e-mail address hello@barstyres.com, indicating the mobile phone number and the e-mail address which were provided previously under the Law of the Republic of Uzbekistan No. ЗРУз.547 “On personal data” dd. July 2, 2019.