Tayyorlov kurslaridan boshlang va Rossiyaning yetakchi universitetining filialiga o’qishga kiring
Rossiya kimyo-texnologiya universitetining Toshkent filiali (Toshkent shahridagi D.I.Mendeleyev nomidagi RKTU) “Birinchi rezinotexnika zavodi” MChJ bilan xamkorlikda Rossiyaning yetakchi oliy o‘quv yurti filialiga o‘qishga kirib, kasb-hunar egallashni xohlovchilar uchun bepul o‘quv kurslariga qabul qilishni e’lon qiladi.
Mart oyidan boshlab! Kurs dasturi uchta fan bo'yicha rus tilida olib boriladi: rus tili, kimyo, matematika fanlari va mart oyidan  iyun oyiga qadar davom etadi.
Biz manfaatdor tomonlarga nimani taklif qilamiz:
- bu bepul o'quv-tayyorlov kurslari bo‘lib, u yerda Toshkent shahridagi D.I.Mendeleyev nomidagi Rossiya kimyo texnologiya universitetiga kirish imtihonlari uchun zarur bilimlarni olishingiz mumkin;
- bu abituriyentlar uchun talaba bo'lish va universitetni muvaffaqiyatli tamomlagandan so'ng, zavodimiz jamoasi a'zosi bo'lish va “Birinchi rezinotexnika zavodi” MChJda ishlash kafolati uchun ajoyib imkoniyat.
Kurslarga yozilishga ulgirib qoling!
Savollaringiz boʻlsa “Birinchi rezinotexnika zavodi” MChJ Xodimlar boʻlimiga (78 150-32-22 (ichki: 1040, 1042)) murojaat qiling.

Начни с подготовительных курсов и поступи в ведущий ВУЗ России
Ташкентский филиал Российского химико-технологического университета (РХТУ им Д.И.Менделеева в г.Ташкенте) совместно с ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» объявляют о наборе на бесплатные учебно-подготовительные курсы для желающих поступить в филиал ведущего ВУЗа России и обрести профессию.
Старт уже в марте! Программа курса  представлена на русском языке обучения по трем дисциплинам: русский язык, химия и математические науки и продлится в период  с марта по июнь месяцы.
Что мы предлагаем заинтересованным лицам:
- это беплатные учебно-подготовительные курсы, на которых можно получить необходимые знания для вступительных экзаменов в РХТУ им Д.И.Менделеева в г.Ташкенте;
- это отличный шанс для абитуриентов стать студентами и после успешного окончания ВУЗа быть членом команды нашего завода и гарантированно трудоустроиться на ООО “BRZ”;