Korxona ishchi-xodimlari o‘rtasida futbol musobaqasi o‘tkazildi
Ma’lumki, “Birinchi rezinotexnika zavodi” MChJ XKda Kimyogarlar kuni bayrami munosabati bilan ishchi-xodimlar o‘rtasida bir qator sport musobaqalari hamda tanlovlar o‘tkazilmoqda.
Joriy yilning 13-14-may kunlari jamoat tashkilotlari hamda Kasaba uyushma qo‘mitasi bilan hamkorlikda navbatdagi sport tanlovlaridan biri bo‘lgan mini futbol musobaqasi ko‘tarinki kayfiyatda tashkil etildi. Unda barcha ishlab chiqarish sehlari hamda bo‘limlardan jamoalar ishtirok etishdi.
Yashil maydonda to‘p surgan jamoalar a’zolari murosasiz o‘yinga kirishishdi. Yarimfinal hamda final musobaqalari bugun o‘tkazildi.
Yakuniy natijalarga ko‘ra, 1-o‘rinni Ma’muriyat jamoasi, 2-o‘rinni Rezina qorishmalari tayyorlash va ishlab chiqarish sehi jamoasi, 3-o‘rinni esa Avtomobil shinalari ishlab chiqarish sehi jamoasi egallashdi.

Состоялось футбольное соревнование между работниками предприятия
В связи с Днем химика на ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» проводится ряд спортивных соревнований и конкурсов среди работников предприятия.
13-14 мая текущего года в сотрудничестве с общественными организациями и профсоюзным комитетом было организовано соревнование по мини-футболу, которое является одним из очередных спортивных соревнований. В нем приняли участие команды всех производственных цехов и отделов.
Члены команд, игравших на зеленом поле, затеяли бескомпромиссную игру. Cегодня состоялись полуфинальные и финальные соревнования.
По итоговым результатам 1-е место заняла команда Администрации, 2-е место – команда Цеха по подготовке и производству резиновых смесей, 3-е место – команда Цеха по производству автомобильных шин.