30-iyun "Yoshlar kuni" nishonlanmoqda!
Bugun 28-iyun “Birinchi rezinotexnika zavodi” MCHJ XKda mamlakatimizda 30-iyun “Yoshlar kuni” munosabati bilan, Kasaba uyushmasi qo‘mitasi hamkorligida “Rahbar va yoshlar uchrashuvi”o‘tkazildi. Uchrashuvda korxona Bosh direktori G‘.I.Ibragimov mamlakatimizda yoshlar uchun yaratilayotgan imkoniyatlar, aynan yoshlarni jamiyatda o‘z o‘rniga ega bo‘lishlari uchun muhtaram Prezidentimiz Sh.M.Mirziyoyev tomonidan yoshlarga yaratilayotgan shart-sharoitlar va yoshlar uchun olib borilayotgan yangidan-yangi  islohotlar to‘g‘risida aytib o‘tdi, shuningdek, vatanimiz va korxonamizning gullab yashnashi va porloq kelajagi aynan yoshlar qo‘lida ekanligini ta’kidlandi. Shu bilan bir qatorda, Bosh direktor G‘.Ibragimov suhbat davomida yoshlarimiz tomonidan korxonamizni yanada rivojlantirish borasida yoshlardan kutilayotgan takliflar, yangiliklar strategik maqsad va rejalar to‘g‘risida hamsuhbat bo‘ldi.
Uchrashuv yakunida korxonaning eng faol, ilg‘or, o‘zida liderlik qobiliyatini aks ettiruvchi yoshlar rahbar tomonidan alohida e’tirof etildi hamda sport musobaqalarida g‘olib bo‘lgan xodimlar diplom va esdalik sovg‘alari bilan taqdirlandilar.

Празднования 30 июня – «Дня молодежи»
В связи с празднованием 30 июня – «Дня молодежи», 28 июня текущего года, на ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi», совместно с профсоюзным комитетом предприятия была проведена «встреча Руководителя и молодежи». На встрече генеральный директор предприятия Г.И.Ибрагимов обсудил возможности, создаваемые для молодежи в нашей стране, об условиях, созданных для них нашим уважаемым Президентом Ш.М.Мирзиёевым, и о новых реформах, проводимых для молодёжи для того, чтобы молодые люди имели своё место в обществе, было также подчеркнуто, что процветание и светлое будущее нашей страны и нашего предприятия находятся в руках молодежи. Кроме того, генеральный директор Г.И.Ибрагимов изложил предложения, новости, стратегические цели и планы, ожидаемые от молодежи в отношении дальнейшего развития нашего предприятия.
По итогам встречи наиболее активная, продвинутая молодежь предприятия, отражающая лидерские способности, была отмечена руководителем особым признанием, а сотрудники, победившие в спортивных соревнованиях, были награждены дипломами и памятными подарками.