O'zbekiston Respublikasi Mustaqilligining 33 yilligi munosabati bilan "Birinchi rezinotexnika zavodi" MCHJ XKda tantanali bayram tadbiri o‘tkazildi!
Ushbu bayram tadbirida "Birinchi rezinotexnika zavodi" MCHJ XK va Kasaba uyushmasi hamkorligida “O‘zbekiston Respublikasi davlat mustaqilligining 33 yillik bayrami munosabati bilan ishchi-xodimlarni mukofotlash to‘g‘risida”gi 2024-yil 28-avgustdagi №224 sonli Buyruq Qaroriga asosan korxonaning ilg'or va faol xodimlari "Faxriy yorliq" va esdalik sovg'alari bilan taqdirlandilar.

По случаю 33-й годовщины Независимости Республики Узбекистан на ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» состоялось праздничное мероприятие!
Согласно Приказу под номером № 224 от 28 августа 2024 года «О награждении сотрудников», на этом праздничном мероприятии «В связи с 33-летием Государственной независимости Республики Узбекистан» совместно с ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» и Профсоюзным комитетом  передовые и активные сотрудники предприятия были награждены «Почетными грамотами» и памятными подарками.