O'zbekiston Respublikasi Mustaqilligining 33 yilligi munosabati bilan "Birinchi rezinotexnika zavodi"da Osh tanlovi o‘tkazildi!
O'zbekiston Respublikasi Mustaqilligining 33 yilligi munosabati bilan ”Birinchi rezinotexnika zavodi“ MChJda Kasaba uyushma qo'mitasi bilan hamkorlikda "Osh tanlovi" o‘tkazildi.
Korxonaning barcha bo‘lim va ishlab chiqarish sexlari xodimlaridan tarkib topgan 9 jamoa osh pishirish bo‘yicha oshpazlik mahoratlarini namoyish etishdi.
Hakamlar hay’atining yakuniy xulosasiga ko‘ra, Rezinoqorishmalari sexi jamoasi 1-o‘rinni, Materiallar laboratoriyasi jamoasi 2-o‘rinni, Xo'jalik bo'limi jamoasi esa 3-o‘rinni egallashdi.

К 33-летию Независимости Республики Узбекистан на «Birinchi rezinotexnika zavodi» состоялся конкурс Плова!
По случаю 33-летия Независимости Республики Узбекистан на ИП ООО «Birinchi rezinotexnika zavodi» совместно с Профсоюзным комитетом был проведен «конкурс Плова».
Мастерство в приготовлении плова продемонстрировали 9 команд, состоящих из сотрудников всех отделов и производственных цехов предприятия.
По итоговому заключению жюри команда Цеха резиновых смесей заняла 1-место, команда Лаборатории материалов - 2 место, команда Хозяйственного отдела - 3 место.