“Biz sog‘lom yosh oilamiz”
Kimyo va farmatsevtika sanoati xodimlari kasaba uyushmasi Respublika Kengashi ijroiya qo‘mitasining 2024-yil 20-sentyabrdagi “11-noyabr - O‘zbekiston kasaba uyushmalari kuni” munosabati bilan tarmoq tizimidagi korxona, tashkilot va muassasalarda “Biz sog‘lom yosh oilamiz” Shiori ostida o‘tkaziladigan oilaviy sport musobaqasi to‘g‘risida”gi 16-7 “s” sonli qarori ijrosini taʼminlash maqsadida 2024-yil 25-oktyabr kuni xududiy II bosqichi Olmaliq shahridagi 2-sonli sport maktabida bo‘lib o‘tdi.
Ushbu musoboqada "Birinchi rezinatexnika zavodi" MCHJ XKdan ishtirok etgan Anvar Aminovlar oilasi faxrli 2-o‘rinni egalladilar. G‘olib va sovrindorlar qimmatbaho sovg‘alar bilan taqdirlandi.

“Мы – здоровая молодая семья”
В соответствии с постановлением под номером № 16-7 "с" Исполнительного комитета Республиканского совета профсоюзов работников химической и фармацевтической промышленности, датированным 20 сентября 2024 года, о проведении семейных спортивных мероприятий под девизом "Мы – здоровая молодая семья" на предприятиях, учреждениях и организациях сетевой системы, приуроченных к 11 ноября – Дню профессиональных союзов Узбекистана, 25 октября 2024 года в школе № 2 города Алмалыка состоялся II региональный этап соревнований.
На данном соревновании семья Анвара Аминова из ИП ООО «Birinchi rezinatexnika zavodi» заняла почетное второе место. Победители и призеры получили ценные подарки.